Premieutdeling

Da er det snart klart for premieutdeling etter Ti på Topp-sesongen 2018. Onsdag 5.desember fra kl.18- ca 19:30 holder vi åpent på Solhaugen vgs slik at deltakere kan komme å hente sine velfortjente premier.

Deltakerpremie

Det er mange som har kvalifisert seg til deltakerpremie i år. Alle som har gått minimum 10 ulike turer (voksne) og 5 ulike turer (barn) har gjort seg fortjent til å få årets deltakerpremie.

I år er premien en flott kopp der vi har trykket på vinnerbildene fra de 5 stedene vi har Ti på Topp. Se bildet av en kopp som er lånt fra Ti på Topp Steinkjer.

Koppene ankommer rett før premieutdelingen, så det er ikke mulig å hente ut koppene eller noen av de andre premiene før premieutdelingen den 5.desember.

Vi håper mange har mulighet til å komme innom å hente premien sin den 5.desember. Men dersom du ikke har mulighet, kan premien hentes ut på biblioteket på Solhaugen fram til 21.desember.

 

Premiering

Årets bilde:                   

Susanne Mikalsen- Vinnerbildet i 30 x 40 cm

 

Sprekeste bedrift:     

HRS IKS-  Plankett "Sprekeste bedrift Narvik"

 

Årets venne/ familielag:

Team Skimonsen- Lue til hele laget

 

Årets bedriftslag:

Blekkulfs miljøpatrulje (HRS IKS)- Lue til hele laget

 

Årets turgåer:                 

Leni Maria Dragland- Tursekk deuter 40 L

 


(Årets turgåer er trukket ut av alle som har kvalifisert seg til deltakerpremien)

 

Uttrekkspremier:


Fjellreven jervenduk:                  Katrine Henriksen
RAST Stormkjøkken:                   Kurt Karlsen
Fjellreven Kånken sekk:               Atle Ernstsen
Hengekøye:                                Pia Pettersen Santi
Black Diamond Astro hodelykt:     Bjørn Løvmo
Førstehjelpspakke:                       Rita Hanssen
Førstehjelpspakke                        Edvin Nytræ Strand
RAST kaffekjele:                           Hilde Falk
RAST kaffekjele:                           Per Chr Torgersen
Turøks:                                        Tatiana Kravetc
Turøks:                                        Gøril Pettersen
RAST Tallerkenboks:                     Svein Bogstrand
RAST Tallerkenboks:                     Nathaniel Teibakk
Norheim ullsokker:                        Brage Kistrand 
Norheim ullsokk:                           Beate Eliassen
Norheim ullsokk:                           Monica Eliassen
Norheim ullsokk:                           Niklas Edvardsen Karlsen

 

 

GRATULERER TIL ALLE VINNERNE!

Tilbake til hovedside